2017’nin En İyi 5 Alternatif Torrent Sitesi

0

Birçok ülkede torrent siteleri birer birer kapanıyor. Özellikle Piratebay’e yapılan operasyonlar, Kickasstorrent’in bir süre kapatılması ve birçok eski torrent sitesinin faaliyetlerini durdurması, yavaş yavaş gerilimi tırmandırmıştı. Son olarak, Extratorrent’in kapanması ise gündeme bomba gibi düştü. Torrent siteleri konusunda kullanıcıların sosyal medyadaki umumi algısı, hiçbir torrent sitesinin güvende olmadığı yönünde. Bu durumda ise alternatif site arayışı aldı başını gidiyor. Biz de sizin için 2017’nin en iyi 5 alternatif torrent sitesini listeledik.

1- Seedpeer

Seedpeer, güncel torrentleri bulabileceğiniz bir web sitesi. Klasik bir torrent sitesi görünümüne sahip tasarımı ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

2- YourBittorrent

 

Özellikle sıra ve film paylaşımları konusunda başarılı olan YourBittorrent gayet kullanışlı bir arayüze sahip. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

3- 1337x

1337x halihazırda en popüler torrent siteleri arasında yer alıyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

4- TorrentFunk

TorrentFunk, klasik bir torrent sitesinin sağladığı tüm kategorileri içinde barındırıyor. Anasayfasında ise güncel torrenteri sunuyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

5- LimeTorrents

LimeTorrents ile en büyük torrent sitelerinin sağladığı deneyimi yaşayabilirsiniz. Tasarımı torrent sitelerine aşina olanlara hiç yabancı gelmeyecektir. En güncel torrentler de parmakalarınızın ucunda olacaktır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LinkedIn Yeniden Hedefleme başlıklı makalemizde LinkedIn ads, LinkedIn remarketing ve LinkedIn yeniden hedefleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz