50 Adet iPhone’a Sıvı Alüminyum Dökerseniz Ne Olur?

0

Youtube, birbirinden farklı kanalları bir arada tutmayı başaran çok büyük bir platform. Bu platformun teknoloji alanında en ünlü kanallarından olan TechRax, izlerken bol bol şaşıracağınız türden bir videoya imza attı. Tam tamına 50 adet iPhone 5C modelinin üzerine sıvı alüminyum döken kanal, her vakit göremeyeceğiniz bir görüntüyü yakaladı. Ülkemizdeki satış fiyatı düşünüldüğünde en az 50.000 TL’yi yakan çılgın kanal, efsane görünüm ile karşılaştı.

iPhone 6S’e Aynı Gün İçerisinde Psikopatça Yapılmış İki İşkence Testi!

50 telefon arasında sıvı alüminyum ile birebir karşılaşmayan bazı telefonların kurtulması, gönlümüze biraz olsun su serpti. Sıvı alüminyumu telefonların üzerine döktükten sonra hızlıca soğuması için su döken Techrax, alüminyum ile kalıplaşmış telefonları aksi çevirdikten sonra çok ilginç bir görüntü ile karşılaştı. Telefonların kapakları jelibon gibi yumuşacık olan iPhone 5C’lerin bu görüntüsünü açıkçası bir tabloya koyup sergilemek muhteşem olurdu. Özellikle art kapakları, çok güzel bir sanat eserinin oluşmasını sağlamış gibi duruyor. Lafı daha çok uzatmadan sizleri video ile kafa başa bırakıyorum.  Keyifli izlemeler.

 

Bir önceki yazımız olan ExtraTorrent, Dünden Beri Kapalı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz