Airbnb, Köpek Balıklarıyla Bir Gece !

0

Airbnb ”Night At” Etkinlikleriyle Kullanıcılarına Farklı Deneyimler Yaşatıyor

Airbnb’nin bir süre önce başlattığı “Night At” kampanyası altında kullanıcılarına 1 gecelik bile olsa hayallerindeki geceyi geçirme şansı tanıyor ve bunun için stadyumlardan binlerce metre yükseklikte odalara kadar bir çok farklı hediye sunuyor. Her bir hediye tek gecelik uyku için geçerli. Night At kampanyasının şimdiki hediyesi de köpek balıklarıyla uyku.

Airbnb gezginlerin en sevdiği uygulamalardan biri. Gittiğiniz bir şehirde veya ülkede oda kiralamanızı veya odanızı gezginlere kiralamanızı sağlayan bir sistem.  Airbnb kullanıcılarına farklı bir deneyim heyecanı sunarak köpek balıklarıyla bir gece geçirme imkanı sunuyor.

Airbnb’nin ‘’Nİght At’’ kampanyasının devamı niteliğinde olan bu hediye dışında deneyimleyebileceğiniz birbirinden farklı ve alışık olmadık birçok sürpriz bulunuyor. Diyelim ki hediyeyi kazandınız ve köpek balıklarıyla bir gece geçireceksiniz, yapmanız gerekenler şöyle;

  • Uyurgezer olmak veya uyuryüzer olmak yasak
  • Uyumak için koyunları değil köpekbalıklarını sayın
  • Gece köpekbalıklarıyla selfie çekmek yasak. Çünkü ışığa çok duyarlılar
  • Yer atmak veya köpek balıkları için yem olabilecek şeyler yemek yasak
  • Salatalık yemek de yasak
  • Ve dalmak yasak.

Kazanmak için ne mi yapmalısın. Buraya tıkla 🙂

Bir önceki yazımız olan Doğruları ve Yanlışlarıyla Google Now Nedir? Türkiye 'de Kullanılıyor mu? başlıklı makalemizde Google Now, Google Now indirme ve Google Now nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz