Akbank’tan Google Premier Partners iş birliğiyle KOBİ’lerin dijitalleşmesini sağlayan program

0

KOBİ‘lerin dijitalleşmesi için düzenlenen destek programları artmaya devam ediyor. Türkiye’nin köklü bankalarından Akbank KOBİ’leri dijital dünyada destekleyecek yeni bir program sunuyor.

akbank direkt webrazzi kobilerin ile ilgili görsel sonucu

 

Söz konusu destek programı internetten satış yapmak veya web sitesi sahibi olmak isteyen KOBİ’leri hedefliyor. KOBİ’lerin işlerini büyütmesine destek olmak istediğini açıklayan Akbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre e-ticaret sitesi, kurumsal web sitesi, Google AdWords, sosyal medya hususi gün içerikleri gibi konularda KOBİ’lere destek olmaya hazırlanıyor.

 

Program, Google Premier Partners ve T-Soft ortaklığıyla düzenleniyor

Akbank KOBİ Bankacılığı ve Ticari Bankacılık müşterilerinin iç olabileceği destek programının partnerlerinden biri Google Premier Partners, diğeriyse T-Soft. Kampanya kapsamında seçilecek müşterilere talep doğrultusunda bir Google reklam bütçesi oluşturulacak ve alıcı bu bütçeyi sözleşme süresine bağlı kalınmaksızın en çok 3 ay içerisinde mecburi olarak kullanacak. Üç ay içinde kullanılmayan bütçe ise iptal edilecek.

Son olarak bahsetmek gerekirse TÜSİAD’ın “E-Ticaret Raporu – 2017” verilerine göre Türkiye, 46 milyon internet kullanıcısı ve yüzde 58 internet yaygınlığı ile dünyadaki mühim oyuncular arasında bulunuyor. KOBİ’lerin dijital dünyaya yönelmesi de bu noktada aka bir ehemmiyet arzediyor.

 

T-Soft, e-ticarete adım atmak isteyen şirketlere lüzumlu altyapıyı sunarken, şirket logosu kullanılarak hazırlanan “Özel Günler Görselleri” ile KOBİ’lerin sosyal medyadan alıcı çekmesine destek olunacak. Müşterinin kurumsal web sitesine sahip olması konusunda ise aşağıdaki gibi bir barındırma/hosting hizmeti sunulacak.

  • Web Alanı : 1 GB
  • Trafik : 5 GB / AY
  • E-Mail : 10 adet
  • MySQL DB : 1 tane (MySQL)
  • Domain : 1 adet
  • Güvenlik : Anti Spam ve Anti Virüs Koruması
  • Yedekleme : Aylık olarak yedekleme yapılacaktır.
  • Web alanı ve trafik için alıcı tarafından talep edilecek artışlar için her 1 GB artış ayrıca ücretlendirilecek şekilde öneri hazırlanacaktır.

KOBİ’lerin dijitalleşmesi bankacılıktan telekoma farklı sektörlerden kurumsal şirketler için kritik bir konu. Akbank daha evvel Vodafone işbirliğiyle başladığı bu yolculuğu Google ortaklığındaki programıyla genişletiyor. Tüm detaylar ve müracaat için program sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sosyal medyada hızlı reklam metni yazmanın ipuçları! başlıklı makalemizde reklam, reklam metni ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz