Akıllı Rozetler

0

Akıllı Rozetler

90’lı yılların efsanelerinden biriydi rozetler. Çantalara, kıyafetlere, ayakkabılara kadar birçok şekilde yer buldu kendisine. Günümüzde yaygın olarak kullanılmasa da 90’lı yıllarda toplumsal, sosyal mesaj vermek veya hayat tarzını belli etmek gibi amaçlar için kullanılırdı rozetler. O zamanları unutmayan bir takım girişimci günümüz teknolojisi akıllı telefonlarla rozetleri birleştirerek kendi kişisel rozetimizi yapmamızı sağlıyor.

Pins Collective’in ürettiği yeni nesil rozetler akıllı telefonunuz aracılığıyla istediğiniz görseli rozetinize yansıtmanıza olanak sağlıyor. İsteyenler uygulamanın arayüzünde kendine ait bir rozet de oluşturabilir.

Rozetler 5cm çapında ve 16 gr ağırlığa sahip. Ekran renkleri ise 262k. Rozetler micro USB bağlantısı ile şarj ediliyor ve sabit bir görüntüde 74 saat, sürekli GIF’li görüntüde 2.5 saat kullanılabiliyor. Ürün şu an için satışa sunulmamış, en yakın tarihin 2017 şubat olduğu düşünülüyor. Ben çok beğendim erken sipariş vermek istiyorum diyorsanız Pins Clloevtive’e 60 dolar ödeyerek rozetinizi ayırtabilirsiniz.

Pins_Collective_Akıllı_Rozet
Pins_Collective_Akıllı_RozetlerPins_Collective_Akıllı_Rozetler

Pins_Collective_Akıllı_Rozetler

Pins_Collective_Akıllı_Rozetler

Bir önceki yazımız olan Mercedes’ten BMW’ye 100 Yıllık Ayar başlıklı makalemizde dijital pazarlama, dijital reklam ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz