Apple’ın Carpool Karaoke serisi 8 Ağustos’ta geliyor!

0

James Corden’ın sunduğu Late Late Show with James Corden programında ortaya çıkmasından sonra oldukça popüler olan ve Apple tarafından satın alınan Carpool Karaoke serisi, 8 Ağustos tarihinde Apple Music’te yayınlanacak. Apple Music servisini özgün içeriklerle zenginleştirmek isteyen Apple, güldürü ve müziği bir araya getiren Carpool Karaoke serisi ile amacına ulaşmayı hedefliyor.

Carpool Karaoke serisinin yaklaşık 4 aylık bir rötar ile karşımıza çıkacağını da söylemeden geçmeyelim. Geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanacağı konuşulan Carpool Karaoke: The Series, son dakika aksaklıkları nedeniyle ertelenmişti. Geçtiğimiz Şubat ayında da sizlere aktardığımız gibi 16 bölümden oluşacak olan Carpool Karaoke: The Series, meşhur isimleri misafir edecek.

Sanat ve spor dünyasının mühim isimlerini ağırlayacak.

Will Smith, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande ve Shaquille O’Neal gibi önemli isimleri barındıracak olan Carpool Karaoke serisinin bir bölümünde konseptin yaratıcısı olan James Corden’ın da yer alacak. Yeni bölümleri salı günleri olan Carpool Karaoke: The Series, yukarıda da belirttiğimiz gibi 8 Ağustos tarihinde yayın hayatına başlayacak ve sadece Apple Music platformunda ziyaret edebileceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Twitter Direk Kutusunda Mesaj İstekleri başlıklı makalemizde direkt mesaj, istekler ve kişisel teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz