Apple’ın yeni dosya uygulaması Files, App Store’da

0

Apple‘ın bu akşam düzenleyeceği geliştirici konferansı  WWDC 2017 açılış etkinliğinde tanıtması beklenen yeniliklerden biri de dosya yöneticisi uygulaması Files, konferansın başlamasına saatler kala App Store‘da ortaya çıktı. Tespit edilmesiyle birlikte, App Store’dan kaldırılan mobil uygulama, gizemini hala koruyor. Ancak Files yani Dosyalar uygulaması, iOS’in dosya yönetimini düzene sokacak gibi görünüyor.

Hakkında pek çok bilgi bulunmayan Dosyalar uygulamasının hem iPhone hem de iPad kullanımı için geliştirildiğini ve sadece iOS 11 ile kullanılabileceğini de ekleyelim. Kesin olmamakla beraber bugün konferansta tanıtılacak olan iOS 11‘in varsayılan uygulamalarından biri olması beklenen Files uygulamasının detayları WWDC 17 etkinliğinde aka olasılıkla paylaşılacak.

WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılması beklenen öbür yeniliklere buradan ulaşabilirsiniz. Akşam düzenlenecek olan etkinlikten bütün gelişmeleri biz de canlı bloglamayla anında sizlere aktarıyor olacağız.

Bir önceki yazımız olan LinkedIn Yeniden Hedefleme başlıklı makalemizde LinkedIn ads, LinkedIn remarketing ve LinkedIn yeniden hedefleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz