Atatürk Havalimanı Patlaması Ardından Facebook ”Güvende Misin” Butonu

0

Atatürk  Havalimanı Patlaması Ardından Facebook ”Güvende Misin” Butonu

Facebook’un ”Güvende Misin” butonu uzun süredir kullanılmakta. Doğal afetlerin, terör olaylarının, toplumsal olayların ardından ortaya çıkan  ”Güvende Misin” Butonu bu sefer ne yazık ki Atatürk Havalimanı’ndaki patlama için İstanbul’daki Facebook kullanıcılarına açıldı.

Facebook’un ”Güvende Misin” butonu olayın yaşandığı bölgede bulunan kişilerin Facebook arkadaşlarına güvende olduklarını bildirmek amacıyla çalışıyor.

Umarım bir daha bu butonu kullanmak durumunda kalmayız ve biz de size böyle bir haber yapmamış oluruz.

Atatürk Havalimanı Patlama Facebook Durum

Bir önceki yazımız olan Ekmek Artık Dijitalde başlıklı makalemizde Ekmek Artık Dijitalde, Ekmek İşleri ve girişim haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz