Telefonlarınızdaki İndirim Rehberi Broşür Sepeti

0

İndirimi her daim takip eden bir millet olarak marketlerin indirim broşürlerini düzenli olarak takip ediyoruz. Rekabetle birlikte marketlerin sayılarının da artmasıyla bu broşürlerin de sayısı bir haylı artmış durumda. Hem sayı olarak fazla olan broşürleri takip etmenin zorluğu hem de broşürlerin doğaya olan zararı kaçınılmaz herkes tarafından kabul edilir bir gerçek. İşte Broşür Sepeti tam da buna çözüm olarak ortaya çıkmış bir girişim.

dijitalmuhendis-broşür-sepeti-kapak

 

Yüzlerce Market Binlerce İndirim

Yüzlerce Market Binlerce İndirim Mottosuyla yola çıkan uygulama şuan için sadece Android cihazlar tarafından indirilebiliyor (İndirmek İçin). Uygulama içerisinde en çok indirim yapan ve takip ettiğimiz A101, Bim, Şok,Kipa, Migros, Carrefour gibi marketlerin yanı sıra Makro Center gibi farklı segmentte kullanıcılara hitap eden marketlerde mevcut. Marketler Popüleriteye göre sıralanmasının yanı sıra kendi Favorilerinize göre de sıralanabiliyor. Zaten uygulama içinde çok fazla seçenek de bulunmuyor, çok basit şekilde broşürü olan marketler ve tıkladığınızda açılan broşürler mevcut. En basit şekliyle amaca uygun ve kafa karıştırmayan bir yapısı var.

dijitalmuhendis-broşürsepeti-içerik

Fakat biz uygulamayı indirip kullanmaya başladığımızda biraz şaşırdık çünkü uygulama içerisinde sadece  A101, Bim, Şok,Kipa, Migros, Carrefour gibi marketler yok aynı zamanda Gratis, ebebek, English Home, Koçtaş, Madame Coco gibi mağazaların broşürleri de mevcut ve akıllı cihaz sahibi her insana hitap eden bir yapısı bulunuyor. Uygulama teknolojiyi daha faydalı kullanmaya yöneltmenin yanı sıra doğaya olan tahribatı da önleyen bir özelliğe sahip.

Broşür Sepeti Kurucularının ifadelerine yer verecek olursak:  “Mağazaların kitle iletişim aracı olarak kullandıkları broşürleri sadece kağıt formundan kurtarıp sanal ortama taşıyarak en başta sorumsuz doğa tahribatının önüne geçtik ardından ayrılmaz parçalarımız haline gelen cep telefonları ve tabletleri bütçemize değer katacak kolay anlaşılır ve pratik uygulamamız ile siz değerli kullanıcılara sunduk.

Doğayı koruyan, sosyal sorumluluğu bulunan her türlü projenin yanındayız ve destekçisiyiz.  🙂

Bir önceki yazımız olan Google Mobil İndeksleme Detayları başlıklı makalemizde Google, google indeksleme ve Google Mobile Index hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz