Google Etkinliğim ile Gün İçinde Neler Yaptığınızı Öğrenin

0

Google sahip olduğu mecraları entegre hale getiriyor. Kullanıcıların bir tıkla daha fazla mecraya ulaşabilmesi, tek bir hesapla birden çok mecrada çevrimiçi olarak görünebilmesi, farklı mecralarda farklı hesaplar oluşturabilmesi mümkün. Bunun bir yeni örneğine Google Etkinliğim ile tanıklık etmiş oluyoruz.

Google Etkinliğim

 

Google Etkinliğim

Google Etkinliğim, kısaca tek bir hesaptan bağlı olduğunuz tüm mecralarda hangi etkinlikleri yaptığınızın raporudur. Aslında buna Facebook’da Hareketler dökümü, YouTube’da Geçmiş, Internet Explorer veya Google Chrome’da geçmiş sekmelerinden aşinayız. Google Etkinliğim bize hangi mecrada hangi etkinliği hangi tarihte saat kaçta yapmışız ve bu mecralarda toplamda kaç kere etkinlik gerçekleştirmişiz’in dışında, mecralar arası karşılaştırma da imkanı da sunuyor.

Google Etkinliğim 1

 

Google Etkinliğim tarafından görebileceğiniz etkinlikleriniz: Google Aramaları, Görsel Arama, Haberler, Google Reklamlar, WhatsApp Messenger, Instagram, Facebook, Google Analytics, Google Camera, Chrome, YouTube, Google Android, Android Kitaplar, Play Now, Alışveriş, Videolar, Finans, Yardım,  Developers, Finans, Yardım, Haritalar bulunuyor.

Google Etkinliğim Girişi İçin

Google Etkinliğim 2

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ekmek Artık Dijitalde başlıklı makalemizde Ekmek Artık Dijitalde, Ekmek İşleri ve girişim haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz