Bukoli kapandı!

0

 

Borusan Lojistik tarafından hayata geçirilen Bukoli.com, müşterilerine gönderdiği bir e-posta ile hizmetlerini durdurduğunu açıkladı. Yapılan resmi açıklamaya göre Bukoli son olarak müşterilerinin 30 Haziran 2017 tarihine kadar vereceği siparişler teslim edilecek ve hizmetleri tamamen sonlandırılacak.

Kısaca bahsetmek gerekirse Bukoli, internet alışverişlerine hususi geliştirilen teslimat girişimiydi. Mahalle esnafını kargo teslim alma noktası alarak kullanan bir girişim kendine ait Bukoli teslimat kutuları/noktaları da açmaya başlamıştı. Borusan Holding, şimdiye dek İstanbul’un tamamını kapsayan hizmet ağı kurmuştu. Bukoli’nin geçen hafta kapanan Markafoni ile ürünlerin teslimatı konusunda bir iş birliği yaptığını ve aynı gün mahsul teslimatı sunmak gibi bir adım attığını da paylaşmadan geçmeyelim.

Bukoli’nin müşterilerine göndermiş olduğu açıklamayı aşağıda bulabilir, dilerseniz Webrazzi’deki geçmiş yazılara göz atabilirsiniz. Yeni bilgiler almamız halinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Değerli müşterimiz,

Şirketimizin inovatif iş modellerinden biri olarak 2014 yılında faaliyete geçen ve geliştirmek için hepimizin canla başla çalıştığı Bukoli operasyonunu bugün itibarı ile sonlandırıyoruz.

Bukoli’yi bütün taraflar için en çok paha yaratacak şekilde sürdürmemiz var pazar koşullarında maalesef olası olmadı.

Bugüne kadar aka bir sevinç ve heyecanla sürdürdüğümüz iş birliği için size teşekkür ederiz. Bu süre zarfında, sizin işiniz için paha yaratmış ve büyümenize katkıda bulunabilmiş olmayı umut ediyoruz. Bunu başarabildiysek ne mesut bize!

Sitenizdeki teslimat seçim opsiyonları arasından Bukoli’yi ivedilikle kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bukoli operasyonuna son verme kararımızın işiniz üzerinde herhangi menfi bir etkisi olmaması için lüzumlu bütün önlemler tarafımızdan alındı. 30 Haziran 2017 tarihine kadar siteniz üzerinden verilen Bukoli opsiyonlu bütün siparişleri teslim etmeye devam edeceğiz.

Borusan Lojistik olarak inovasyona yatırım yapmaktan, katma değeri yüksek yenilikçi hizmet ve iş modellerini hayata geçirmekten vazgeçmeyeceğimizi bilhassa bilmenizi isteriz.

Dijital teknolojileri en etkin şekilde kullanan yeni hizmetlerimiz ve iş modellerimizle yollarımızın bir gün yine kesişeceğine içtenlikle inanıyoruz.

Bize olan güveniniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla

 

Bir önceki yazımız olan LinkedIn Yeniden Hedefleme başlıklı makalemizde LinkedIn ads, LinkedIn remarketing ve LinkedIn yeniden hedefleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz