Call Of Duty Özüne Döndü

0

Son yıllarda birbiri ardına piyasaya sürülen Call Of Duty oyunları, iyiden iyiye bilim kurgu yönüne sapmıştı. Uzun yıllar sonra 2. Dünya Savaşı’nda geçen Call Of Duty oyunu kısa zaman önce piyasaya çıktı.

Call Of Duty insanlık tarihinin en büyük trajedisi sayılan ve milyonlarca oyuncunun gözdesi olan bu serinin doğduğu yere, 2. Dünya Savaşı’na dramatik bir biçimde geri dönüyor. Call Of Duty WWII, ikinci Dünya Savaşı’nın yeni ve özgün bir hikayelerini ortaya çıkarıyor. Beklenmedik adrenalinle pompalanan anlarla dolu bu üst düzey bağımsız oyun, oyuncularını unutamayacakları bir yolculuğa çıkaracak ve nazi ordusuna karşı direnen müttefik güçlerin başarısı için hayati öneme sahip Avrupa cephelerine sürükleyecek.

Oyunun karada geçen çatışma haritalarına ek olarak çoklu oyuncu bölümlerine özgün haritalarda tasarlanmış. Avrupa da gerçekleşen savaş cephelerine birebir sadık kalacak şekilde tasarlanan haritalar, sistemler ve yeni modlar oyunun oynanışına farklı bir yenilik getiriyor. Yeni Nazi Zombies co-op mod’u ise yepyeni bir hikaye ve adrenalin dolu anlar yaşatıyor. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call Of Duty WW2 yeni nesil konsollarında oyuna eklenmesiyle oyuncular arasında rekabeti kızıştırarak oyundaki çıtayı bir üst seviyeye çıkartacaktır. Normandiya’dan Berlin’e süren bu eşsiz muhabere oyunu uzun süre dillerden düşmeyecek gibi görünüyor. Almanya’nın kalbine doğru yola çıkarken Avrupa’daki farklı cepheler oyuna yüksek tempo katıyor. Kısacası Savaş Sizi Çağırıyor.!

Sledgehammer Games tarafından yayınlanan Call Of Duty WW2 tanıtım videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Boğaziçi Marka Zirvesi İle Geleceğe İlham Ver başlıklı makalemizde boğaziçi marka zirvesi, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü ve buik hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Mahmud Altundemir

Performans Marketing ve Online Medya Planlama alanlarında kendisini geliştirmeye devam ediyor….

Yorum Yaz