Daha İyi Bir Dünya İçin Apple Store

1
Apple Store
Gelişen teknolojiyle birlikte kurumların, işletmelerin ve hatta özele indirgediğimizde bireylerin çevrecilik adına hassasiyetinin gün geçtikçe arttığını görmekteyiz ve bugün 22 Nisan Dünya Gününde de markaların çevre ve doğayla alakalı etkinliklerini görüyoruz. Ortaya atılan bir fikrin farklı katılımcıların sağlanmasıyla etkisini genişlettiği yadsınılamaz bir gerçek. Teknoloji devi Apple çevreci tutumuna bir yenisini daha ekleyerek çok konuşulacak bir işbirliğine imza atıyor. Başta App Store ve WWF olmak üzere diğer geliştiricilerin de desteğiyle yürütülen “Daha İyi Bir Dünya İçin” kampanyası kapsamındaki eğlenceli uygulama ve oyunlardan satın alarak bu eğlenceli sanal dünyanın keyfini çıkarırken aynı zamanda reelde de dünyamızı koruma çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.
24 Nisan tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile çevreci imajını tazeleme fırsatı yakalayan ve itibarını bir kat daha fazla arttıracak olan Apple katılımcı uygulamalar ve uygulama içi satın alımlardan elde edilen gelirin tamamını WWF‘in dünya çapındaki koruma çalışmalarını desteklemek için kullanacaktır.
Kampanya sürecine çevreci toplumun yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Aynı zamanda Apple kullanıcıları, konu hakkında ayrıntılı bilgi için İCloud hesaplarına gönderilen mail ile sürece dahil olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Hayal Edin Gerçekleştirelim Dijital Mühendis Yazarları Desteğinizi Bekliyor başlıklı makalemizde dijital mühendis, Hayal edin gerçekleştirelim ve kkb hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezundur. Beden Dili,Zaman Kontrolü,Stres Kontrolü,Sosyal Medya Yönetimi,Kurumsal İletişim ve Reklamcılık gibi iletişim alanlarında seminer ve konferanslara katılarak hem ulusal hem uluslararası geçerlilik taşıyan sertifikalara sahip oldu.TÜHİD’in düzenlediği Altın Pusula İletişim Ödülleri kapsamında çalışması olmakla birlikte mezun olduğu bölümde bitirme çalışması olarak “Sosyal Medya Reklamlarının X,Y ve Z kuşakları üzerindeki etkisini araştırmıştır. Çalışmalarına ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Yorum Yaz