E-Ticaretin Güvenli Online Ödeme Çözümü Compay Rekabet Gücünü Artırıyor

0

ComPay, kullanıcıların internet alışverişlerinde kendi bankalarına bağlanarak hesaplarından anında ödeme yapmalarını sağlıyor ve hem son kullanıcı, hem de işyeri için birçok avantaj yaratıyor.

ComPay ile ödeme 3 basit adımda gerçekleşiyor

ComPay ile son kullanıcı kendi bankasının internet bankacılığına bağlanarak bankasının güvenli ortamında ödeme yapmasını sağlıyor.

Ödeme yapmak için alıcı adı, tutar, IBAN, izah gibi bilgiler bu işleme hususi hazırlanmış ödeme formunda amade olarak geliyor ve kullanıcıya sadece işlemi onaylamak kalıyor. Bu süreçte ComPay’e herhangi bir kişisel ya da finansal bilgi vermeden bütün işlemler güvenle tamamlanıyor.

İlgili yazı: Online Alışveriş 4 Yılda 3 Kat Arttı ve İnternette Kartlı Ödeme 4,9 Milyar TL’ye Ulaştı

Son kullanıcılar ve İşyerleri ComPay’i sebep tercih ediyor?

ComPay online alışverişlerinde hem son kullanıcı, hem de e-ticaret siteleri için benzersiz avantajlar sağlıyor.

E-ticarette hesaptan ödemeyi tercih edenlerin karşılaştığı yanlış hesaba nakit gönderme riskini ortadan kaldırıyor ve bu da hem son kullanıcı hem de işyeri için aka kolaylık sağlıyor. Ayrıca yeni bir üyeliğe gerek yoktur: Alışveriş işlemi sırasında ComPay’i seçerek ödeme işlemi saniyeler içinde kişinin kendi bankasının ortamında güvenle tamamlanıyor.

ComPay, online alışverişte ödemenin anında ve sorunsuz tamamlanması için benzersiz bir çözüm sunduğu için alışveriş cirosunu yükselten, basit entegrasyonu ve raporlama kolaylığı ile de operasyon maliyetini düşüren bir çözüm olarak öne çıkıyor.

ComPay hızla büyüyor

ComPay’in vizyoner ve alıcı odaklı ödeme platformuna iç olan ilk iş ortakları Akbank ve AtlasGlobal oldu. 2016 ilk çeyreğini ereyon.com.tr, babil.com, lezzetlihediye.com, e-bebek.com, tatlimeyve.com gibi kuvvetli e-ticaret sitelerini de platforma katarak tamamlayan ComPay, 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen bütün e-ticaret firmalarının ve bankalarının ComPay platformuna katılmasını hedefliyor.

Aralık 2015’ten itibaren bütün Akbank Direkt müşterileri ComPay Hesaptan Ödeme hizmetinden faydalanarak Türkiye’nin en aka e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmaya başladılar. Ayrıca ön görüşmeleri tamamlanmış 100’den çok işyeri ile entegrasyon süreci devam ederken, ComPay için sırada online kredi ile alışveriş ve giyilebilir cihazlar ile entegrasyon imkanı da sunuluyor.

2013 yılında kurulan ComPay Ödeme Çözümleri A.Ş.’nin kurucu ortaklarından İrfan Aslan son kullanıcılar, online hizmet veren firmalar ve bankaları bir araya getiren yeni bir platform oluşturduklarını, amaçlarının alıcı ihtiyaçlarından yola çıkarak bütün taraflar için paha yaratmak olduğunu belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan Nokta İstanbul Alan Adı Kayıtları 20 Bine Ulaştı başlıklı makalemizde Alan adı ve nokta istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz