Facebook Gönderileriniz Renkleniyor

0

Facebook Yeni Güncellemesiyle Artık daha Renkli Oluyor. Gönderilerinizi Seçeceğiniz Renkli Bir Arka Temada Paylaşarabileceksiniz.

 

 

Facebook’un getirdiği bu güncelleme şuan için android cihazlardaki uygulamalarda kullanılabiliyor fakat bir ay içerisinde ios cihazlar için de bu güncellemenin geleceği söz konusu. Nasıl kullanıldığından bahsedecek olursak, çok basit bir şekilde her zaman paylaştığınız gibi durum paylaşımına tıkladığınızda aşağıda renk paletleri beliriyor, arka planda görünmesini istediğiniz renk paletini seçerek istediğiniz yazıyla birlikte paylaşabiliyorsunuz. Fakat şöyle bir şey var ki görsel ve link paylaşımları yapıldığında bu özellik devreye girmiyor. Hepinize Renkli Kullanımlar 🙂

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dijital Reklamcılık da Yaratıcılığın Geleceği başlıklı makalemizde dijital reklam, Dijital Reklamcılık ve yaratıcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz