Facebook Messenger’a Reklam Özelliği

0

Facebook Messenger’a Reklam Özelliği


Facebook Messenger App

Facebook Messenger’a Reklam Özelliği gelebilir. Dünya üzerinde 1.5 Milyar kullanıcısı olan Facebook’un mesajlaşma
uylulaması Messenger’ı aktif olarak kullanan kişi sayısı 800 Milyonu bulmuş durumda. TechCrunch bazı belgeleri
eline geçirdiği iddiasıyla Messenger’ın Nisan’dan itibaren sponsorlu içerik alacağı söylemlerinde bulunuyor.

Messenger, kullanıma sunulduğu ilk günlerden beri sürekli geliştiriliyor. Messenger üzerinden satranç oynayabilir, sanal asistan ile konuşabilir, uber çağırabilirsiniz ( Her Ülkede Kullanılmıyor). Önümüzdeki günlerde haberin detaylarını göreceğiz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Uber Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde uber, uber nedir ve uber türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz