Facebook Trend Haberler Geliyor

0

Facebook Product Manager Ali Ahmadi ve Product Designer John Angelo tarafından paylaşılan habere göre Facebook Trend Haberler (Trend News) geliyor.

Facebook haber akışının en üstünde yer alan Trend News bölümünde sizin ilgi alakalarınıza göre trend olan haberleri görebilirsiniz. Buradan istediğiniz habere tıklayarak farklı kategoriler arasında gezinebilir ve ilgi alanlarınızla alakalı yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz. Facebook Product Manager Ali Ahmadi ve Product Designer John Angelo tarafından paylaşılan haberde bunun geleceğin bir parçası olduğu öne sürülüyor. Şuan için her hesapta olmayan bu özellik her an sizin hesabınızda da deneme sürümü olarak başlatılabilir ve istediğiniz zaman kişiselleştirilmiş ayarlarınızla kapatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilimsel Olarak Zeka Geliştirdiği Kanıtlanmış Alışkanlıklar başlıklı makalemizde beyin egzersizleri, egzersiz ve meditasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz