Galaxy S8 Masaüstü Özelliği

0

Samsung’un yıl içinde tanıtımını yapması beklenilen Galaxy S ailesinin yeni modeli Galaxy S8 ’in özelliklerinden biri olacağı iddia edilen bir görüntü paylaşıldı. “Samsung Desktop Experience” başlıklı bu görüntüde Galaxy S8  ‘e bir monitör, klavye ve mouse bağlanılmış halde görülüyor. Görsel hakkında detaylı bir açıklama yapılmasa da eğer görsel gerçekten Samsung’a aitse yakın zamanda yapılacak olan Galaxy S8 tanıtımında bu özellik hakkında detaylı bilgilere kavuşacağız gibi görünüyor.

Galaxy S8

Note 7’nin batarya arızaları nedeniyle Samsung önce Note 7 modellerini yenileme yoluna gitmiş. Fakat batarya problemleri yenilenmiş modellerde de devam edince Samsung tüm Note7’leri piyasadan toplama kararı almıştı. Bu olay sonrası şirket itibarı çok fazla zarar görmüştü. Samsung bu itibar zedelenmesini hatıralardan silmek ve şirket itibarını düzeltmek adına Galaxy S8 ’i daha yenilikçi ve kusurlarından arınmış bir model olarak tüketiciye sunma konusunda kararlı gibi görünüyor.

Apple’la olan rekabeti de göz önünde bulundurulursa Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği 10.Yıl özel Iphone modeliyle yarışacak olan Galaxy S8, masaüstü moduyla yeni Iphone’dan bir adım önde olacak gibi duruyor. Aslında masaüstü özelliği akıllı telefon piyasasında yeni bir özellik sayılmaz.Microsoft Windows 10 Mobil işletim sisteminde bu özellik kullanıma sunulmuştu. Fakat Samsung adına yeni bir özellik diyebiliriz. Bakalım bu özellik Samsung’a, Apple’la olan yarışında avantaj sağlayacak mı?

En Kötü 10 Beden Dili Hatası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Organik Trafiği Etkileyecek 5 Faktör başlıklı makalemizde organik arama, organik trafik ve seo hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Mehmet Bilir

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 4. Sınıf Öğrencisidir. Reklam, Dijital Pazarlama ve Web Tasarım alanlarında kendini geliştirmeye devam ediyor.

Yorum Yaz