GDG Devfest’17 İstanbul Etkinliğine Sayılı Günler Kaldı

0

GDG Devfest’17 İstanbul etkinliğine sayılı günler kalırken, etkinlik hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Sen de bu güzel geliştirici atmosferinde bulunarak ekosisteme katkı sağlamak istersen 26 Kasım Pazar günü Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’ne bekliyoruz!

Devfest hep bir şahaneydi ancak bu sene daha da bir şahane. 5 paralel session ve yine paralel koşulacak bir codelab’e ilave olarak, bu sene GDG ve WTM hakkında bilgi alabileceğiniz ve gün boyu farklı meetuplar gerçekleştirilecek community lounge yer alacak. İster dinlenmek isterseniz aklınıza takılan herhangi birşeyi sormak için gün boyu bizi burada bulabilirsiniz. Hangi session’a gireceğinize karar vermek biraz zor olacak, kusura bakmayın.

Konuşmacı listesi ve konferans programı tamamlanmak üzere. Türkiye ve dünyadan çok sayıda rockstar konuşmacının yer aldığı konferansta Google’dan Barış Yesugey, Serhat Atayeter, Microsoft‘tan İbrahim Kıvanç, IDR Solutions’dan Georgia Ingham, Mark Stephens, PrimeTek’in CEO’su Çağatay Çivici isimlerden sadece bazıları. Sürekli güncellenen konuşmacı listesini linkten inceleyebilirsiniz. Etkinlikle ilgili tüm detayları siteden ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi Google’ın general sponsor olarak yer aldığı etkinlikte, Microsoft gold, Trenyol silver ve Garanti Partners sponsor olarak etkinliği destekliyor. Tüm katılımcılara sağladığı %50 indirim koduyla Careem ulaşım sponsoru olarak yer alırken, etkinlik günü katılımcılara verilecek 20 adet indirim çekiyle Robotistan ise hediye sponsoru, oturumlarda hediye edilecek kitaplarla Abaküs Kitap ve 3D standiyla 3D Works hediye sponsoru olarak bize katılıyorlar. Devfest Istanbul’un bu seneki mekan sponsoru ise Kadir Has Üniversitesi.

Chip Online, HD Tekno Haber, Webmasto, BtNet’e basın sponsoru olarak ve başta Türkiye’deki tüm GDG ve WTM chapterları olmak üzere Agile Turkey, Kodluyoruz, Android İstanbul, Kadın Yazılımcı ve TMMOB’a verdikleri topluluk desteğiyle etkinliğin daha büyük kitlelere ulaşmasını sağladıkları için teşekkür ediyoruz.

Hala bilet varken etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ulaşım

DevFest Istanbul bu sene misafirlerini Kadir Has Üniversitesi’nin desteğiyle Cibali Kampüsü’’nde ağırlayacak. Ulaşım için detayları buradan inceleyebilirsin. Careem‘in uygulamasını Appstore ya da Google Play‘den indirerek o güne özel size tanımlanmış %50 indirim koduyla etkinliğe kolayca gidebilirsiniz. İndirim kodu etkinlik öncesi katılımcılarla mail adresleri aracılığıyla paylaşılacak.

GDG Istanbul kimdir?

Google Developer Group (GDG) Istanbul dünya üzerindeki 100+ ülkedeki 500+ diğer GDG toplulukları gibi Google teknolojilerine ilgi duyan yazılım geliştiricilerin bir araya gelerek oluşturduğu gönüllülük temeline dayalı bir topluluktur. Toplululuk, senelerdir aylık bazda etkinlikler düzenleyerek güncel konuları ele alıp, katılımcılarıyla paylaşıyor. Bunun yanında yılın son çeyreğinde düzenledikleri, büyük ilgi gören Devfest ve bahar döneminde gerçekleştirdiğimiz Women Techmakers IWD etkinlikleriyle de her yıl büyük katılım ve ilgi topluyor. Bu etkinlikler ve GDG Istanbul hakkında gerekli bilgiye gdg.ist adresinden ulaşabilirsiniz.

GDG Devfest nedir?

GDG Devfest‘ler GDG topluluklarında yer alan kişiler tarafından organize edilen non-profit konferanslardır. Geçtiğimiz yıl dünya üzerinde gerçekleştirilen 200 Devfest’den biri olan ve 8‘i yabancı 32 konuşmacı, 4 paralel salonda 32 oturum ve %25‘i kadın 1000 kadar katılımcıyla sınırlayarak dünya üzerindeki en büyük devfestlerden ve İstanbul’daki en prestijli yazılım konferanslarından biri GDG İstanbul ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Etkinlik hakkında veya herhangi bir konuda GDG Istanbul’a Slack‘den ulaşabilirsin. Etkinlikle ilgili paylaşım yapmak isterseniz, hastaglerimiz #Devfest17 ve #dfist ile sosyal medyada paylaşımlarınızı heyecanla takip ediyoruz!

GDG Istanbul Sosyal Medya Hesapları:

#Twitter   

#Facebook

#Google+

#LinkedIn

Bir önceki yazımız olan Facebook ve Instagram Reklam Modelleri başlıklı makalemizde facebook, Facebook ve Instagram Reklam Modelleri ve İnstagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Mahmud Altundemir

Performans Marketing ve Online Medya Planlama alanlarında kendisini geliştirmeye devam ediyor….

Yorum Yaz