Giphy’nin Web Sayfasıyla Kendi GIF’lerinizi Yapın!

0

Geçtiğimiz her gün GIF’ler daha da popüler olmaya başladı. Üstelik popüler web siteler de GIF desteklerini eksik etmiyorlar. Bu alanda da Giphy, GIF’lerimizi paylaşmak ve oluşturmak için müthiş avantajlar sağlıyor. Üstelik uygulama indirme derdimiz de ortadan kalkıyor ve direkt olarak site üzerinden mobil platformda GIF’ler oluşturabileceğiz.

IOS veya Android cihazlarınızda  Mobil GIF Maker sayfasına giderek, ister cihazınızdan medyayı yükleyerek, ister de link yapıştırarak kendi GIF’lerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca oldukça kolay bir kullanım sağladığından, GIF oluşturmak da zevkli bir hale geliyor.

Ayrcıa Giphy, yapılan GIF’lere birçok değişik özellik ve görsel de ekleme şansı sunarak, kullanıcları kendisine çekmekte başarılı oluyor. GIF’inizin üzerine birçok etiket ve yazı ekleyebilirsiniz. GIF üzerinde düzenlemeler bittiğinde ise ister GIF’inizi GIF kütüphanesine yükleyebilir, isterseniz de dosyayı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dijitalde Medya Planlama Süreci başlıklı makalemizde Dijital, dijital medya planlama ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz