Google AdWords Play Store ve Apple Store’da

0

Google AdWords Play Store ve Apple Store’da

Google’ın reklam uygulaması Google AdWords artık uygulama olarak akıllı telefonlara indirilebilir. Android Play Store’de ve Apple Store’de reklam verenler için kullanıma sunular AdWords uygulaması şu in için 500 Bin kişi indirmiş. Reklam verenlerin kampanyalarını akıllı telefonlarından yönetmesini sağlayan uygulama istatistikleri görüntüleme, gerçek zamanlı bildirim alma gibi fonksiyonları kullanılabilir durumda. Farklı bir hesap açmak ve farklı hesaplar arasında geçiş yaparak çeşitli hesapların kampanyalarının hesaplarını tek bir uygulamadan ölçmek de mümkün. Uygulama içerisinde aynı zamanda faturalandırma ve fırsatlar sekmesi de bulunuyor.

Google Adwords App
Google AdWords uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook’un Bilinmeyen Özellikleri başlıklı makalemizde facebook ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz