Google Play kredisi kazandıran uygulama: Google Ödüllü Anketler

0

Farklı alanlardaki yorum ve art bildirimleri anketler ile paylaşma imkanı sunan Google Ödüllü Anketler uygulaması Türkiye için kullanıma sunuldu. Anket sorularının cevaplanması ile kullanıcılarına Google Play kredisi kazandıracak olan anket uygulaması, Google Surveys kullanıcıları tarafından oluşturulan anketleri paylaşıyor.

Aksi belirtilmediği takdirde anket cevaplarını anonim ve toplu olarak kullanan Google Ödüllü Anketler uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Son olarak kullanıcıların cevapladıkları her bir anket başına 3 TL’ye varan miktarda Google Play kredisi kazanacağını ve bu kredileri uygulama, film, oyun ve kitap satın almak için kullanabileceğini de ekleyelim.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom işbirliğini yenileyen Pttcell, lojistik ve fintek alanlarında atılım yapacak başlıklı makalemizde Ahmet Arslan, ePttAVM ve Kenan Bozgeyik hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz