GoPro, Hero 6’yı Resmi Olarak Tanıttı!

0

GoPro, bugün yapmış olduğu açıklamayla yeni ürünlerini gün yüzüne çıkarttı. Doğa sporları tutkunlarına ve genel kullanıcılar için oldukça dayanıklı kamera aksesurları üreten şirket, yeni ürünleriyle de tüm dikkatleri üzerine topladı.

GoPro’nun Karma Drone’una Takip Etme Özelliği Geliyor

GoPro tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni ”Hero 6 Black” kamera modelinin 4K formatında 60 fps ve 1080p formatında 240 fps hızında video kaydetme özellğine sahip olduğu belirtildi.

Hero 6 Black ile çekilen videoların otomatik olarak GoPro uygulamasıyla cep telefonlarına kolaylıkla taşınabileceği de açıklandı. Dikkat çeken ürünün ABD’deki satış fiyatı 499 dolar olacak.

GoPro şirketinin tanıttığı diğer bir yeni ürün ise Fusion oldu. Fusion adlı bu kamera, 360 derece görüntü alabilme ve kayıt yapabilme özelliklere sahip.

Fusion’ın 18 megapiksel formatında fotoğraf, 60 fps hızında 3K video veya 30 fps hızında 5.2K video kaydetme özelliğine sahip olduğunu belirtelim. Kasım ayında teknoloji mağazalarındaki yerini alacak bu ürünün fiyatı ise 699 dolardan olarak açıklandı.

Tanıtılan diğer bir yeni ürün olan Karma adlı drone sayesinde, kullanıcıların ürünü uzaktan kolayca kontrol edebileceğinin altı çizildi. Karma’nın Hero 6 Black ile tamamen uyumlu olduğu bilgisi de kullanıcılara aktarıldı.

GoPro yetkilileri Karma’nın 799 dolardan satışa çıkartılacağını belirtti. 

Bir önceki yazımız olan Playboy, İstemeyerek JPEG'in Oluşmasını Nasıl Sağladı? başlıklı makalemizde playboy hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz