Hayal Edin Gerçekleştirelim Dijital Mühendis Yazarları Desteğinizi Bekliyor

0

TemizLike jpg

Dijital Mühendis Yazarları Desteğinizi Bekliyor

Dijital Mühendis yazarları Engin Arıkan ve Mehmet Bilir’in hazırladığı TemizLike Çevre Kategorisi projesi Hayal Edin Gerçekleştirelim Yarışmasında ilk 30 Proje arasına girdi. 8-22 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek sosyal medya oylamasında Dijital Mühendis yazarlarını desteklerseniz çok mutlu oluruz. Yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınızdan birisiyle giriş yapacak ve Dijital Mühendis – TemizLike Projesine oy vereceksiniz. Unutmayın sadece bir oy hakkınız var onu da bizden yana kullanmanızdan mutluluk duyacağız.

Bize Oy Vermek İçin Tıklayınız. Oylama Süresi Bitmiştir, ilginizden dolayı teşekkürler.

 

Saygılarımızla Dijitalmühendis.com ekibi

 

TemizLike2

Kredi Kayıt Bürosu

Kredi Kayıt Bürosu, Türkiye’nin ilk ve tek kredi bürosudur. Sektörün önde gelen dokuz bankasının ortaklığı ile 11 Nisan 1995 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kredi Kayıt Bürosu’nun bankalar, tüketici finansman şirketleri, leasing, faktoring ve sigorta şirketleri olmak üzere hem Risk Merkezi hem de kendi üyelerini içeren 180’in üzerinde üyesi bulunmaktadır.

Hayal Edin Gerçekleştirelim

Hayal Edin Gerçekleştirelim, Kredi Kayıt Bürosu tarafından düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi yarışmasıdır. Kredi Kayıt Bürosu, gençlerin sosyal sorumluluk konusunda bilinçlenmeleri, toplumsal ihtiyaçları fark etmeleri ve bu alanlarda harekete geçmelerini sağlamak amacıyla Türkiye genelinde tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan “Hayal Edin Gerçekleştirelim” Sosyal Sorumluluk Proje Fikir Yarışmasını Ocak 2014 itibariyle başlattı.

Türkiye’de bu kapsamda ilk kez düzenlenen Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması ile öğrencilerin Çevre, Eğitim, Sağlık, Spor, Kültür Sanat, Toplumsal konularındaki proje fikirleri yarışıyor. Yarışmaya öğrenciler isteğe bağlı olarak bireysel veya grup olarak katılabilir.

Kaynak: https://www.hayaledingerceklestirelim.com/

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Nesil Google Cardboard: Google Tech C1-Glass başlıklı makalemizde Google, Google Cardboard ve google tech hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz