İllüstrasyonlarla Star Wars Araçları

0

İllüstrasyonlarla Star Wars, Filmi çıkmadan tam bir yıl önce dijital çalışmalara başladı Star Wars ve Star Wars Anthology: Rogue One çıkmadan sadece bir kaç ay önce sosyal platformlarda paylaşımlar yapılmaya başlanmış, filmin tekrarları izlenip hafızalar tazelenmiştir. Popüler kültürün önemli ögeleri arasında gösterilen Star Wars bir çok bilim adamı tarafından araştırılmış ve tartışma konusu olmuştu.
Star Wars’ın dijital pazarlamayı en iyi kullanan ekiplerden birisi olduğunu söylemek kuşkusuz doğru olacaktır, dijital dünyada trendi hala devam etmekte bunun son örneğini bu çalışmada görüyoruz. Hans Jenssen tarafından yapılan bu İllüstrasyonlar Star Wars araçlarının iç yapısını en ince ayrıntısına kadar gösteren bir çalışma olmuş.

starwars-12

starwars-11

starwars-13

starwars-14

starwars-15

starwars-17

starwars-16

starwars-19

starwars-18

Bir önceki yazımız olan İlk #SOSYALMARKA100 Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde #sosyalmarka100 ve sosyal marka sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz