İnstagram Ana Sayfasını Kişiselleştiriyor

1

Instagram-akis-sayfasi-gonderi-siralamasi

İnstagram Ana Sayfasını Kişiselleştiriyor

Geçtiğimiz günlerde İnstagram’ın 430 Milyon aktif kullanıcısı bulunduğu raporu sizlerle paylaşmıştık. 430 Milyon aktif kullanıcı olan İnstagram ana sayfasını kişiselleştirme yoluna gidiyor.

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması İnstagram ana sayfada en son paylaşım değil en çok etkileşimi olan içeriği gösterecek. Facebook’un haber akış sayfasındaki gibi sizin için öncelikli olan içerikleri yukarı sıralarda göreceksiniz. İnstagram yetkililerini açıklamalarına göre etkileşim gösterdiği gönderi türleri, ilgi alanları gibi verilere göre yeni bir akış sayfası gelecek ve zamandan bağımsız olarak tüm içerikler akış sayfanızda yer alacak.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Sosyal Medyanın En İyiler Raporu başlıklı makalemizde dijital haberler, dijital pazarlama ve dijital reklam hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz