Instagram’da Koleksiyon Nasıl Oluşturulur?

0

Instagram geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının beğendikleri fotoğrafları, koleksiyonlarına eklemesine imkan veren özelliğini tanıttı. Peki Instagram’da Koleksiyon Nasıl Oluşturulur?

 

 

Instagram Koleksiyonları Nasıl Oluşturulur?

Koleksiyon oluşturmak istediğiniz veya koleksiyonunuza eklemek istediğiniz fotoğrafın sağ alt köşesinde bulunan ikona basılı tutarak karşınıza çıkan koleksiyon ismini yazarak koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında profilinizde yer alan koleksiyonlar sekmesinden koleksiyon kategorilerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.  Bu özellik aynı zamanda instagram.com üzerinden ve masaüstü uygulaması için de yakın zamanda yayınlanıyor olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Girişimcilik ruhunuzda var! başlıklı makalemizde girişim ve Girişimci Ruhu hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz