İntagram İnternet Sayfasına Keşfet Güncellemesi

0

İntagram İnternet Sayfasına Keşfet Güncellemesi

İnstagram web güncelleme 1

İnstagram bir mobil uygulama olarak hayatımıza girdi fakat internet sayfasından da birçok kişi İnstagram’ı takip etmeye devam etti.

İnstagram’ın web sitesi dünya üzerinde 24. Ülkemizde de 18. Sırada yer alıyor ve aynı zamanda ülkemiz İnstagram’ın internet sayfasını dünya üzerinde %3.8 payıyla 5. sırada kullanıyor. Daha önce Hashtag ve ardından bildirim sayfasını internet sayfasına getiren instagram şimdi de ‘Keşfet’ butonunu internet sayfasına koydu. İnstagram’ın internet sayfasında gerçekleştirdiği bu güncellemesi uygulamayı aratmayacak nitelikte.

İnstagram internet sayfasından fotoğraf ekleme özelliğini getirip getirmeyeceği hala tartışma konusu fakat şuanda internet sayfasında; Profil görüntüleme ve düzenleme, kullanıcı ve hashtag arama, takip etme, bildirim penceresi, yeni kullanıcıları ve arkadaşları keşfetme, fotoğrafları ve yazılan yorumları görüntüleme özellikleri kullanılabiliyor.

Buraya Tıklayarak Dijital Mühendis’i İnstagramdan Takip Edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Twitter Fotoğraflara Çıkartma Güncellemesi başlıklı makalemizde dijital haberler, twitter ve Twitter Çıkartma hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz