iPhone 7 Ful Siyah Mı Olacak?

0

iPhone 7 yeniliklerle, farklılıklarla ve şaşırtmacalarla geliyor. Geçtiğimiz gün iPhone 7 Ne Kadar Olacak ? başlığıyla Çin’den sızan bilgiler doğrultusunda yeni iPhone’un fiyatının ne olacağıyla alakalı bir bilgi sızdırımı yapmıştık. Yeni bir bilgiye göre iPhone 7’nin ful siyah olarak geleceği.

 

iPhone -7- Simsiyah

iPhone 7 Ful Siyah

iPhone 7 ilk olarak Eylül ayında çıkacağı söylendi daha sonra ise 2017’nin Ekim ayında çıkacağıyla alakalı haberleri görür olduk. iPhone 7 daha çıkmadan gündemi çokça meşgul ediyor, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 Pro olarak 3 farklı cihar olarak çıkması düşünülüyor. Diğer iPhone serilerinden farklı olarak 256 GB’lık hafıza seçenekleriyle de zenginleştirilen yeni iPhone modeli ayrıca yeni bir renkle de geleceği düşünülüyor. Siyah olarak beklenen yeni modelin daha önce kullandığı siyah modellerin aksine ful siyah olarak geleceği tahmin ediliyor. Farklı teorilere göre mavi rengin de seçenekler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni iPhone 7 modelini hep birlikte merakla bekliyoruz. Tüm dijital gelişmeleri daha yakından takip etmek için Dijital Mühendis‘i Facebook, Twitter, Instagram hesaplarımızı ziyaret edebilirisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ekmek Artık Dijitalde başlıklı makalemizde Ekmek Artık Dijitalde, Ekmek İşleri ve girişim haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz