iPhone 7 Ne Kadar Olacak ?

0

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6s ve 6s Plus ile bekleneni tam olarak karşılayamayan İphone, iPhone 7 ile bu beklentilerin üzerine çıkmayı planlıyor. Her geçen gün yeni teorilerle karşımıza çıkar iPhone 7 şimdi de fiyatıyla gündemde.

iphone-7- Ne-Kadar-Olacak

 

iPhone 7 Ne Kadar Olacak

iPhone 7’nin fiyatları yine Çin’de sızdırıldı. Çin’de bulunan bir sosyal ağ plartformu Weibo’da iPhone 7’nin Çin pazarındaki fiyat bilgilerini içeren bir ekran görüntüsü paylaşıldı. iPhone’un üretimlerinin gerçekleştiği Çin’den gelen bilgiler beklenen gibi iPhone7, iPhone 7 Plus’u içeriyor fakat beklenmeyen ve iPhone kullanıcılarını heyecanlandıracak bir iPhone Pro modelinin de satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Ayrıca iPhone 7 Pro modeli son zamanlarda daha geniş ve kaliteli bir fotoğraf çekme açısı sağlayan çift kamera özelliğiyle geleceği tahmin ediliyor.

iphone_7_Ne-Kadar-Olacak

256 GB Yüksek Bellek Seçeneği Gibi Fiyatları Da Yüksek

İphone 7 256 GB’lık yüksek bir bellekle geliyor, iPhone 72’de 32 GB, 64 GB vs 256 GB seçeneklerinin yanı sıra, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro’da 32 GB, 128 GB ve 256 GB seçenekleri olacak. Sızdırılan bilgilere göre iPhone 7 iPhone 6s gibi bir fiziki yapıya sahip olacak ve Apple asıl değişimi iPhone 10. yılına özel olarak tasarlamayı düşünüyor. iPhone’un 10. yılında özel bir görünümle gelecek iPhone’un artık modelleri artık 3 yılda bir yenilenecek.

İphone’un fiyat bilgilerine gelecek olursak, iPhone 7 32 GB’lık fiyatı 749 Dolar, iPhone 7 Plus 32GB 849 Dolar, iPhone 7 Pro 32 GB 1000  Dolar olacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz zamanlarda Çin kaynaklı sızdırılan fiyatların aşağı yukarı tuttuğunu da göz önüne alacak olursak yeni iPhone fiyatları ikinci el bir araba alacağa benziyor. Anlaşılan o ki Sahibinden.com gibi ilan sitelerinde iPhone Takaslı Araç ilanlarını daha yaygın olarak göreceğiz gibi.

 

 

iPhone7-ne kadar oalcak

iPhone 7’nin Sızdırılan Fiyatları.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ekmek Artık Dijitalde başlıklı makalemizde Ekmek Artık Dijitalde, Ekmek İşleri ve girişim haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz