iPhone 8,iPhone 7’den daha büyük olacak

0

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız iPhone 8’in mümkün görüntüleri olduğu söylenen görsellere dayanarak iPhone 8’in muhtemelen tasarımları hazırlanmış. Bu tasarımları, Apple konusunda mühim sızıntıların bilinen kaynağı Benjamin Geskin. Geskin bu tasarımları, iPhone fabrikasında çalışan ve tasarımla ilgili bilgi sahibi kişilerden aldığı bilgilere göre hazırladığını söylüyor.

iDrop News’de paylaşılan verilere göre iPhone 8 (ortadaki) iPhone 7’den daha büyük ve daha kalın olacak ama iPhone 7 Plus’dan ufak olacak. iPhone 8’in tahmini ölçüleri ise şöyle: 143.59 x 70.94 x 7.57 mm

Henüz bu söylentilerin hiçbiri doğrulanmamış olsa da iPhone kılıf üreticileri de söylentiler doğrultusunda test kılıfları hazırlamış ve bütün hazırlıklar daha büyük iPhone 8 geleceği yönünde.

Bir önceki yazımız olan UBER bu Yaz Bodrum ve Çeşme'de başlıklı makalemizde uber, uber bodrum ve uber cesme hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz