iPhone X’in Face ID’sini Dandik Bir Maskeyle Kandırdılar

0

Geçtiğimiz günlerde iPhone X’i tanıtan Apple, cihazla birlikte face ID özelliğini de duyurmuştu. Tüm dünyada merakla beklenen ve daha piyasaya çıkmadan binlerce ön sipariş alan iPhone X’in Face ID’sini dandik bir maskeyle kandırmayı başardılar. Videoyu izledikten sonra anlayacağınız üzere telefonunuzu ele geçirmek isteyen birisi küçük bir emekle binlerce liralık iPhone X cihazınızın tüm içeriğine sahip olabilir. Aman dikkat diyoruz ve asyalı abilerin iphone X’i nasıl kandırdığını izliyoruz. 

Bir önceki yazımız olan Grafik Tasarım Kim İçindir? başlıklı makalemizde Grafik tasarım, Grafik tasarım kim içindir ve graphic desing hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz