iPhone’lara Gelen Son Zamlara Sosyal Medya Kullanıcılarından İlk Tepkiler!

0

Bu sabah güne Apple‘ın döviz kuruna bağlı olarak ürünlerine yaptığı zamla başlamıştık. iPhone 7 modellerine 850 TL, iMac’lere ise 2000 TL’ye varan zamların uygulanmasının ardından sosyal medya kullanıcıları, elbette bu konuya pasif kalmadı. Genel olarak gerekçesi ne olursa olsun bu kadar zammın ‘aşırı’ olduğunu düşünen kullanıcıların yapmış olduğu yorumlardan bazıları şöyle:

Bir önceki yazımız olan 'Silgi Meydan Okuması' Genç Öğrenciyi Hastanelik Etti! başlıklı makalemizde silgi ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz