Kaza Fotoğrafında Göğe Doğru Giden Bir Işık Huzmesi Var!

0

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin Gainesville, Georgia bölgesinde korkunç bir kaza yaşanmıştı. 23 yaşındaki Hannah Simmons, 9 aylık kızı A’lanah ve arkadaşları Lauren Buteau hayatlarını yitirmişlerdi. Subaru marka aracının kontrolünü yitiren Hannah, öbür bir araca çarpmış ve bu vaziyet zincirleme trafik kazasına neden olmuştu.

Kazadan derhal sonra Hannah’ı kanlar içinde bulan Anissa Gannon, zincirleme kazayı uzaktan fotoğrafladı. Fotoğraftaki şaşırtıcı detay herkesi şaşırttı, çünkü Hannah’ın arabasından gökyüzüne doğru giden bir ziya huzmesi kadraja yansımıştı! Anissa Gannon geçtiğimiz günlerde Hannah’ın halasına ve annesine bu fotoğrafı gösterdi. Biraraya geldiklerinde, Gannnon olayı uzun uzun olayı anlattı.

Her ikisi de bu fotoğrafı bir işaret olarak görüyorlar. Hannah’ın halası Tara Noble, üzgün ama rahatlamış bir ifadeyle; “Tesadüflere inanmıyorum. Bu sevgili yeğenim ve oğlunun Tanrı’nın cennetine alındığının bir işaretidir” cümlelerini kurdu. Hannah’ın annesi Judy ise fotoğrafın Tanrı’nın bir hediyesi olduğunu söyledi. Fotoğrafın gerçek mi olduğu konusu tartışmalı, ancak kişilerin üzücü vaka sonrasında bu tarz avuntular bulması anlaşılabilir bir durum. Zira Hristiyanlığın yaşandığı birçok kültürde, “cennete giden yol” tasvirleri fotoğraftakine eş şekilde yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Hitler Hakkında Bilmediğiniz 10 Şaşkınlık Verici Bilgi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz