KOBİ ‘lerle Teknoloji Buluşmaları

0

Eticaretsem-Manşetİnternetin hayatımızda yer almasıyla, her geçen gün daha fazla Küçük ve Orta Ölçekli İşletme diye tabir ettiğimiz “KOBİ”, internet ile tanışmakta. İnternet ve sağladığı avantajlar doğru kullanıldığı takdirde, Kobiler için de yadsınmayacak düzeydedir. Kobi’lerin bu avantajlardan en üst düzeyde yararlanması ve gelişen dijital dünyaya tam zamanlı uyum sağlayabilmesi için ise belirli donanıma sahip olmaları gerekiyor. 21 Nisan 2016 tarihinde, Konya Dedeman Otel’inde gerçekleşecek olan ‘’Türkiye Teknoloji Buluşmaları’ ’Kobiler için bu konuda çok büyük önem teşkil ediyor. Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek bu etkinliğe girişimcilik, iletişim teknolojileri ve E-ticaret odağındaki tüm ilgili alanların, iş gücüne teknolojiden de yeni bir  güç katmak isteyen her girişim ruhlu işletme temsilcilerinin özellikli olarak davet edilmesi bu organizasyonun ne kadar geniş kapsamlı olduğunu gözler önüne seriyor.

Teknoloji Buluşmaları .

TEB, Gittigidiyor.com, Sefamerve.com, Ticimax Eticaret Sistemleri, F.I.T Solutions, Emarsys, VitrinGez.com, Dora Telekom, İyzico Ödeme Sistemleri, JWmaster, Milliyet.com.tr, Fotometrik360, Pepakura Digital, AjansTR, Blippar ve MYNET gibi diğer sponsorların da yer aldığı organizasyonun bir sonraki basamağı ise Mayıs ayında Gaziantep’te gerçekleştirilecektir. Organizasyon kapsamında sürdürülen etkinlikler için www.eticaretsem.com adresini ziyaret edebilir, ücretsiz kayıt yaptırabilme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Selfieniz Vesikalığınız Olsun; Yeni Girişim ŞipŞak başlıklı makalemizde Şipşak ve Şipşak vesikalık hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezundur. Beden Dili,Zaman Kontrolü,Stres Kontrolü,Sosyal Medya Yönetimi,Kurumsal İletişim ve Reklamcılık gibi iletişim alanlarında seminer ve konferanslara katılarak hem ulusal hem uluslararası geçerlilik taşıyan sertifikalara sahip oldu.TÜHİD’in düzenlediği Altın Pusula İletişim Ödülleri kapsamında çalışması olmakla birlikte mezun olduğu bölümde bitirme çalışması olarak “Sosyal Medya Reklamlarının X,Y ve Z kuşakları üzerindeki etkisini araştırmıştır. Çalışmalarına ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Yorum Yaz