Kullandıkça Para Kazanacağınız E-Posta Hizmeti: 21.co !

0

E-Postalara Yanıt Verdikçe Para Kazandıran E-Posta Hizmeti: 21.co

 

Bugüne kadar internetten nakit kazanmayı bize vaat eden birçok girişimle karşılaştık ancak ne yazık ki bu girişimlerden büyük bir kısmının inanılmayacak değerlerle aslında kullanıcıları kandırmaya yönelik internet siteleri olduğunu biliyoruz. Bu haberde bahsedeceğimiz 21.co’nun olayı ise biraz daha farklı.

Altından Daha Değerli Olan Bitcoin, Tüm Dünyanın Ortak Nakit Birimi Olmak Üzere!

Özellikle kurumsal hayatta yer alanlar, e-postaların ne kadar büyük bir işkence olduğunu biliyordur. Genellikle e-posta gönderdiğinizde art dönüş alamazsınız ya da bir iki yanıttan sonra son iletinize karşı hiçbir şekilde karşı yan ses çıkarmaz. İşte bu sorunları ortadan kaldırmak isteyen 21.co, e-posta ile sorulan sorulara cevap verdiğinizde size 1 dolardan 100 dolara kadar nakit veriyor ve böylelikle e-postalara verilen cevap oranını arttırmak istiyor.

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’in de profil oluşturduğu bu mail servisinin Zuckerberg dışında iş dünyasından farklı üyeleri de bulunuyor. Platformun amacı ise kurumsal mail servislerinin yerini almak.

Eğer bu servisi merak ediyorsanız ve daha çok bilgi edinmek istiyorsanız bu bağlantıdan 21.co’ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetin şimdilik Türkiye’de de kullanılabilir olduğunu ve kazandığınız dolarları size aktarmak için de elde ettiğiniz olan doların karşılığında Bitcoin kullandığını belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Marka İsimlerini Yansıtan Logolar başlıklı makalemizde logo, marka ve markaları yansıtan logolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz