Mark Zuckerberg Iron Man Oldu

2

Mark Zuckerberg Iron Man Oldu

Sosyal medya devi Facebook geçtiğimiz günlerde MSQRD’ı duyurmuştu. İlk olarak Apple Markette yerini alan uygulama şimdi Android’de de mevcut. Uygulamanın tanıtılması amacıyla Mark Zuckerberg MSQRD kullanarak Iron Man oldu ve kısa bir sürede uygulamayı anlattı. Video aynı zamanda uygulamanın facebook sayfasında da yer alıyor. MSQRD eş zamanlı olarak suratınızda bir maske olmasını sağlıyor, Mark’ın kullandığı Iron Man maskesi ise Android telefonlara henüz gelmiş değil. Mark Zuckerberg’in çektiği videoyu ve MSQRD uygulamasının görsellerini aşağıda görebilirsiniz.

 

 

 

MSQRD Facebook

MSQRD Facebook Sayfası

 

MSQRD

MSQRD Uygulaması

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Sözlüğü başlıklı makalemizde deyimler, dijital haberler ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz