Maximum Mobil yeni özelliği Dijital Kod Market’i açtı

0

Maximum Mobil, sadece Türkiye İş Bankası müşterilerini değil aynı zaman da diğer tüm bankaların kart müşterilerini hedeflediği vizyonuna bir adım daha yaklaştıracak özelliğini paylaştı.

Maximum Mobil’in uygulama içinden sinema bileti satın alma imkanı sağlayan Cinemaximum özelliği ve Petrol Ofisi istasyonlarından araçtan inmeden akaryakıt ödemesi yapma olanağı sunan Maximum Mobil Öde-Geç özelliğinden sonra öne çıkan özelliklerine Dijital Kod Market‘in de eklendiğini belirtelim.

Gelelim Dijital Kod Market’in detaylarına; kullanıcıların alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebileceği bir yapı ile karşımıza çıkan Maximum Mobil, kullanıcısı İş Bankası olsun olmasın belirlenen dijital harcamaların uygulama içinden gerçekleşmesine olanak tanıyor.

İş Bankası’nın Eğlence Fabrikası ile yaptığı işbirliği sayesinde Maximum Mobil kullanıcıları, Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişlerini yapabilecek. Kullanıcılar, aynı şekilde Facebook E-Pin ödemeleri yapılabilecek ve Spotify üyeliği de satın alınabilecek.

Maximum Mobil üzerinden dijital kodla alışveriş yapmak isteyenlerin, izleyeceği yol oldukça basit. “Ödemeler” sekmesinin altında yer alan “Dijital Kod Market” menüsünü ve menünün altında listelenen dijital kodları seçmeleri yeterli. Ödemeyi sisteme tanımlı kredi kartları ya da banka kartları ile yapabilecek olan kullanıcılara kodlar, Eğlence Fabrikası tarafından SMS ve e – posta yoluyla gönderilecek.

Bir önceki yazımız olan Dijitalde Medya Planlama Süreci başlıklı makalemizde Dijital, dijital medya planlama ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz