Mercedes’ten BMW’ye 100 Yıllık Ayar

0

Mercedes’ten BMW’ye 100 Yıllık Ayar

Günümüz dijital dünyasında rekabet yaratıcılığı beraberinde getirdi. Mercedes’in bugün hem bir gazete ilanı olarak hem de Twitter üzerinden yayınladığı reklam filmiyle BMW’ye göndermede bulundu. Reklamda sadece BMW’nin klasikleşmiş ızgaraları görünüyor ve ufak bir not düşülmüş ‘’100 Yıllık Rekabet İçin Teşekkürler, İlk 30 Yıl Çok Sıkıcıydı’’. Burada Mercedes-Benz, BMW’den 30 yıl eski olduğunu vurgulayarak BMW’ye ince bir ayar veriyor. Gelecek zamanlarda BMW’nin tavrı ne olacak hep birlikte göreceğiz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dijital Ülke Estonya Sağlık Kayıtlarını Koruma Altına Alacak başlıklı makalemizde estonya, girişim haberleri ve guardtime hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz