Microsoft, Wunderlist alternatifi To-Do’yu tanıttı

0

2015 yılında Microsoft tarafından satın alınan ve iş dünyasın uzun süredir kullandığı proje takibi/not tutma uygulaması olan Wunderlist, yolun sonuna geldi. Bir süre içerisinde Wunderlist uygulamasının sonlandırılacağını belirten Microsoft, yeni uygulaması olan Microsoft To-Do’yu tanıttı.

Wunderlist ekibi tarafından geliştirilen Microsoft To-Do, daha yalın ve kullanışlı bir tasarımlar karşımıza çıkıyor. Wunderlist uygulamasının sevilen özelliklerini de bünyesine katan Microsoft To-Do, Web, Android, iOS ve Windows için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Microsoft To-Do’nun ilerleyen dönemler Mac, iPad ve Android tabletler için destek vereceğini de ekleyelim.

Hem iş hem de günlük yaşantınızı düzenlemek için geliştirilen Microsoft To-Do, proje takibi, not tutma ve hatırlatıcı görevleri görüyor. Yapılan açıklamaya göre Microsoft To-Do uygulaması kullanıcılar tarafından benimsendiğinde Wunderlist’in Microsoft tarafından sonlandıracağını da ekleyelim. Dilerseniz Microsoft To-Do uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan, Windows için ise buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google ile Samsung anlaştı: Samsung telefonları Play Music uygulamasını kullanacak başlıklı makalemizde Google, Google Music ve Google Play Music hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz