Microsoft’tan parmak izi sensörlü klavye: Modern Keyboard

0

Tasarım ve aksesuar donanımlarıyla son zamanlarda başarılı işler çıkaran Microsoft, yeni klavyesi Modern Keyboard’u tanıttı. Standart klavyelerin aksine tuşların arasına gizlenmiş parmak izi sensörüne sahip olan Modern Keyboard, Windows Hello ile celse açma işlemi sırasında kullanılabiliyor.

Windows 10’un yanı dizi MacOS, iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu Modern Keyboard geçtiğimiz sene karşımıza çıkan Surface Keyboard’a oldukça benziyor. Hem kablolu hem de kablosuz kullanım seçeneklerine sahip olacak olan Modern Keyboard, Bluetooth 4.1 ve Wi-Fi bağlantılarına sahip.

7 ila 15 metre aralığında kablosuz bağlantı menzili sunan Modern Keyboard, 420 gram ağırlığında. Yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen Modern Keyboard, 129 dolar eder etiketi ile satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Apple’ın artırılmış gerçeklik vizyonuna IKEA da dahil oluyor başlıklı makalemizde apple, Artırılmış Gerçeklik ve IKEA hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz