ModaSky Fenomen Olmanıza Yardım Ediyor

2

Kişilerin yeteneklerini sergileyip, farklılıklarını ortaya koyacağı bir mecra ModaSky, farklı yeteneklerden insanları bir araya getiriyor.

ModaSky; kullanıcıların ilgi alanına göre profil açmalarına ve benzer ilgilere sahip olan insanlar ile iletişime geçmesine olanak tanıyor. İster ünlü olmak, isterseniz sadece yeni arkadaşlar edinmek için kullanın, ModaSky yeni herkes için faydalı bir sosyal medya platformu olma iddiasında. Manken, model, oyuncu, müzisyen, grafiker, youtuber ve buna benzer ilgi alanlarınız var ise kendinize özel bir profil oluşturup yeteneklerinizi sergileyebiliyorsunuz.

modasky

Sesiniz mi güzel? Yoksa iyi bir fotoğrafçı mısınız? Gündemle ilgili iddialı yorumlarınız mı var? Çok iyi bir YouTuber mısınız? Daha farklı yetenekleriniz? Yetenek yarışmalarına seçilmeyi beklemek yerine, sizi farklı kılacak olan videoları veya fotoğrafları çekip ModaSky sitesi üzerinden yayınlayabiliyorsunuz.

modasky-video

Yeteneklerinizi gören diğer kullanıcılar tarafından hemen fark edilecek ve arkadaş çevrenizi genişleteceksiniz. Aynı hobilere sahip insanlar ile bir araya gelip yeni fikirler veya düşünceler ortaya çıkarabilirsiniz.

YouTube kullanıcıları, ayrıca ModaSky üzerinden yayınladıkları videolar ile abone sayısını arttırabilir..

Bir önceki yazımız olan Google Mobil İndeksleme Detayları başlıklı makalemizde Google, google indeksleme ve Google Mobile Index hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Mahmud Altundemir

Performans Marketing ve Online Medya Planlama alanlarında kendisini geliştirmeye devam ediyor....

2 yorum

Yorum Yaz