Ofisim.com Ekip İletişimi Verimliliği Yüzde 75’e Kadar Arttırıyor

0

Gelişen rekabet ortamında ekip çalışması başarının anahtarlarından sayılırken, ekip iletişimini de sorunsuz sağlayabilmek mecburi hale geliyor. KOBİ’lere ve şirketlere yönelik bulut tabanlı CRM ( Alıcı İlişkileri Yönetimi) hizmeti veren Ofisim.com ekip iletişiminde verimliliği yüzde 75 arttırıyor. Ofisim.com ile ekipte yer saha kişilere vazife atama, toplantı notlarını ve alıcı satış takibi gibi süreçleri tek ekran üzerinden denetim edilebiliyor.

Bulut tabanlı CRM

Hayatın her alanında vazgeçilmezler arasına giren bulut bilişim, şirketlerin ekip iletişimini sağlamada da aka kolaylık sağlıyor. Bulut tabanlı CRM uygulaması ile Ofisim.com ekip iletişimini kuvvetlendirirken binlerce KOBİ’nin de verimliliğini arttırıyor. Değişen rekabet ortamında bir adım önde olmak için bilhassa KOBİ’ler tarafından tercih edilen Ofisim.com şirketlere müsait maliyet avantajları getiriyor. Hiçbir risk almadan 30 gün boyunca ücretsiz tecrübe imkanı tanıyan Ofisim.com şirketlerin verilerine online bankacılık hizmeti düzeyinde güvenli şekilde ulaşmalarına imkan sağlıyor. KOBİ’lerin bulut tabanlı satış sonrası ilişkilerin yönetebileceği ve ekip içi iletişimi güçlendiren bulut CRM uygulaması Ofisim.com; emlak, otomotiv, pazarlama, endüstri, danışmanlık, turizm gibi birçok sektör tarafından tercih ediliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Hindistan Başbakanına 'Ahmak' Diyen Google Davalık Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz