Okey ile Sürpriz Kutlamalar

0

Okey’in Babala Gününe Özel Olarak  ”Okey ile Sürpriz Kutlamalar” temalı bir sosyal medya gönderisinde bulundu. Gönderiside ”Baba olmak senin için sürpriz olduysa, kutlamak için farklı bir gün arama.
Hayatında sürprizlere yer bırakmayan tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun.” mesajını iletti.

 

Okey ile Sürpriz KutlamalarOkey ile Sürpriz Kutlamalar 1 Okey ile Sürpriz Kutlamalar 2 Okey ile Sürpriz Kutlamalar 3 Okey ile Sürpriz Kutlamalar 6 Okey ile Sürpriz Kutlamalar4 Okey ile Sürpriz Kutlamalar5

 

Bir önceki yazımız olan The Safe and Sound başlıklı makalemizde The Safe And Sound hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz