OnePlus 5’in Sızan Yeni Tasarımı Çok Konuşulur!

0

Bu hafta başında Çin’in sosyal medya mecrası Weibo üzerinden sızdırılan görüntülerde, OnePlus 5’in tasarım konusunda çıtasını yükselttiğini görmek mümkün. Bu durumun telefonun çıkış fiyatına ne kadar tesir edeceğini söylemek zor olsa da, umarız OnePlus çok yüksek bir fiyatlandırmayla ölümcül bir hata yapmaz.

Bu yaz Temmuz ayında tanıtılması beklenen OnePlus 5’in neredeyse amade olduğunu biliyoruz. Bu saatten sonra sızan görüntüler ise bu sebeple, elimize ulaşacak cihazın son şekline en yakın tasarımı sunuyorlar. 

Sızıntıların hepsinde çift lensli bir art kamera görmek, söylentilerden birisini daha kesinleştiriyor. Üstünde ve ya altında iPhone’larda bulunan anten çizgilerinin bulunmaması ise takdire şayan bir başarıyı gözler önüne seriyor. Muhtemelen bu detay fiyatı biraz yükseltecektir. 

Amiral Battı: OnePlus 5, Galaxy S8’i Ağır Tokatladı!

Apple, geleneksel 3.5 mm’lik kulaklık jakını iPhone 7 ile beraber tarihe gömdü ve tepkilere göğüs germeye devam ediyor. OnePlus 5’in üzerinde kulaklık girişinin olmaması, alternatif telefon üreticilerinin de tartışmalı akıma destek verdiğinin göstergesidir.

Bakalım OnePlus 5 bu iddialı tasarımına karşın nasıl bir fiyatla piyasaya çıkacak? Haberler ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın 🙂

Bir önceki yazımız olan Google'ın Buz Dolabına Girdi başlıklı makalemizde Google, Google Asistan ve Google Buz dolabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz