PatiKutu: Kedi ve köpek sahipleri için aylık kutu aboneliği!

0

Kutu aboneliği modelindeki girişimler arasına katılan PatiKutu.com, evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak için kolları sıvadı.

Yusuf Canpolat ve Özen Pulat tarafından kurulan ve Mart 2017’den bu aktif olarak hizmet vermeye başlayan PatiKutu, adından da anlaşacağı üzere evcil hayvanların mama vb. ihtiyaçlarını düzenli olarak temin etmenizi sağlıyor. Şu anda sadece kedi ve köpek sahiplerine ulaşmayı hedefleyen girişim Kediler için 69,99 TL, köpekler içinse 129,99 TL’den başlayan eder seçenekleriyle hizmet veriyor.

PatiKutu’nun Türkiye’de artan hayvan sahiplerini internet ile tanıştırmak ve hayvan hakları konusunda sosyal sorumluluğu artırmak istediğini paylaşan Yusuf Canpolat, “Her kutunun 1 lirasını sokakta yaşayan hayvanların yararına kullanacak olan bir derneğe bağışlıyoruz ve kaliteli mama bilinci aşılamak gibi misyonumuz var.” diye ekliyor.

Kutu aboneliğinde herhangi bir taahhüt veya toplu ödeme zorunluluğu getirmeyen PatiKutu, müşterilerinin kutu içerisindeki mamayı, ıslak mamayı veya kumu bir sonraki ay değiştirebilmesine de olanak tanıyor. Düzenli tüketimi takip eden müşteriler istediği vakit bir alt pakete geçerek harcamasını azaltabiliyor.

Eğer kedi/köpek sahibiyseniz PatiKutu ile ilgili detaylara patikutu.com adresinden erişebilir veya bu haberi kedi/köpek sahibi tanıdıklarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilimsel Olarak Zeka Geliştirdiği Kanıtlanmış Alışkanlıklar başlıklı makalemizde beyin egzersizleri, egzersiz ve meditasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz