Popüler kutu oyunu Pictionary sonunda mobile geldi

0

Pictionary, popüler kutu oyununu, sonunda, mobile getirdi. iOS ve Android için resmi mobil oyunu yayınlanan Pictionary, oyun tutkunlarını tatmin edecek düzeyde bir deneyim sunuyor. Çizim oyunlarını yıllar evvel yeterince tükettiğini söyleyecekler içinse, evet, Pictionary biraz geriden geliyor.

Pictionary mobil oyunu iki modda oynanabiliyor. Eğer geniş bir vakitte, çizim yapmaktan keyif alarak oynamak istiyorsanız, dizi bazlı modu seçebilirsiniz. Yarış ve rekabet hissi arıyorsanız, birebir alan okuma modu ilginizi daha fazla çekecektir. Pictionary’den yıllar evvel gelip milyonlarca şahıs tarafından oynanan Draw Something’in başarısının ardında da ağırlıkla sosyal yönleri vardı. Pictionary’nin daha iyi grafikler ve kullanıcı deneyimiyle meraklıların ilgisini çekmesi kuvvetle muhtemel.

Pictionary denemek isterseniz iOS ve Android versiyonları için bağlantıları izleyin.

Bir önceki yazımız olan BlaBlaCar’dan kısa yolculuklar için yeni bir uygulama başlıklı makalemizde Blablacar, BlaBlaLines ve Frédéric Mazzella hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz