Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı!

0

Samsung, geçen senelerde yaptığı gibi bu sene de Samsung tırı ile Türkiye turuna başladı. Özellikle VR teknolojisine yönelen tır, ziyaretçilerini bekliyor.

Samsung, geçen sene çok sevilen etkinliğini yeniden hayata geçirdi. Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı ile Samsung’un VR teknolojisini en ileri şekilde tatmanızı sağlayacak etkinlik, bugünden itibaren başladı. Sanal gerçeklik tırına gelen ziyaretçiler, Galaxy S8 ve S8 ’ın muhteşem ekranını ve öbür özelliklerini deneyimlerken, 360 radde VR teknolojisini de test edebilecekler. 360 radde dönen özel koltuk ile bambaşka bir deneyim yaşatacak Samsung’un teknolojik tırı, şu anda İstanbul’da Kanyon Alışveriş Merkezi’nin önüne park etmiş durumda.

 

 

Geçen yıllarda da turlara çıkan Samsung turları, çok büyük alaka ile karşılaşmış ve insanları teknoloji ile buluşturmuştu. Bu seneki tırda, VR için tasarlanmış özel cihazlar kullanılacak. 360 radde dönebilen ve VR gözlüğünüzden takip ettiğiniz dünyaya göre devinim edebilen koltuk, bunlardan yalnızca biri.

 

23 Mayıs – 28 Mayıs tarihleri arasında Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanında yer alacak tır, daha sonra 3-5 Haziran’da Maltepe Sahilinde, 10 Haziran’da Vodafone Arena’da ve 16-18 Haziran’da Buyaka Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerini bekleyecek. İstanbul’daki turunu tamamladıktan sonra Anadolu’ya açılacak tır, Türkiye’nin birçok şehrini gezecek ve bu noktalara teknolojiyi tanıtacak.

 

Samsung tırının bu sene çıkacak yolculuğu için açıklama yapan Samsung Electronics Ürün Pazarlama Kıdemli Müdürü Burak Destici, “Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham vermeyi ve geleceği şekillendirmeyi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tüketicilerin Samsung tırına gösterdiği yoğun ilgi, ülkemiz insanının yeni teknolojileri takip etme konusunda ne kadar bilinçli ve titiz olduğunu bize gösteriyor. Bu nedenle Samsung’un heyecan verici özelliklerle donanmış yeni amiral gemisi Galaxy S8, S8 ve öbür Samsung yeniliklerini, büyük bir özenle Türkiye’nin farklı şehirlerindeki teknoloji meraklıları buluşturmaktan sevinç duyuyoruz” dedi.

 

 

Eğer siz de İstanbul’da oturuyorsanız şu sıralar, ya da bulunduğunuz bölgeye göre açıklanacak tarihlerde Samsung tırını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1,75 milyon euro yatırım alan Singa, karaokeyi yeniden popülerleştirecek başlıklı makalemizde finlandiya, Helsinki ve Initial Capital hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz