Selfieniz Vesikalığınız Olsun; Yeni Girişim ŞipŞak

0

Selfieniz vesikalığınız olsun

Yeni girişim ŞipŞak kullanıcıların bir fotoğraf stüdyosuna gitmeden kendi vesikalıklarını kendileri çekerek kullanmasını sağlıyor.

Daha yeni yeni hayatımıza giren ŞipŞak Vesikalık bir gelenek haline gelen fotoğraf stüdyosunda vesikalık çektirmeyi evlere taşıyor. ‘Vesikalık fotoğraf çektirmek için dışarı çıkmaya son!‘ sloganını kullanna ŞipŞak ekibi, en az 2 Megepiksel kamerayla biyometrik olarak çekilen selfiler 24 saat içerisinde bastırılarak kargoya vermeyi ve kullanıcılarına ulaştırmayı vaat ediyor.

Örnek Vesikalık

Kredi kartıyla da ödeme kabul eden ŞipŞak 4 adet vesikalık için 12 TL’lik bir fiyat belirlemiş. 8’li 15TL, 12’lik vesikalık ise 20TL

Android ve İos’a da gelecek

Henüz mobil uygulamalarda bulunmayan ŞipŞak yakın zamanda mobil cihazlar için android ve ios uygulaması geliştirmeyi düşünüyor. Bununla birlikte ŞipŞak, kullanıcılarına aynı gün kargo gibi bir hizmet de sunmayı düşünüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Uber Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde uber, uber nedir ve uber türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz