Snapchat “Yepyeni Bir Hikaye” Güncellemesi

1

Snapchat’in “Yepyeni Bir Hikaye” olarak isimlendirdiği yeni güncellemesini yayınladı. Snapchat dün paylaştığı bir videoyla hikaye güncellemesini açıklıyor.

Snapchat ekibi yeni özelliği; Her şey hakkında, herhangi bir arkadaşınızla, hatta özel bir yer için! Bir gezi, doğum günü partisi ya da sadece  yeni bir bebek hikayesi için mükemmel hikayeler olarak ifade ediyor.

Hikayelerinizi istediğiniz bir kişi veya oluşturduğunuz grup görebileceği gibi hikayenizin konumunu da seçebilirsiniz. Yeni hikaye özelliğini kullanmak için hikayeler sayfasının sağ üst köşesinde bulunan “Hikaye Yarat” simgesine dokunmanız yeterlidir. Hikayeler, son 24 saat içinde hiç kimse yorumda veya etkileşimde bulunmadıysa kaybolur.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Instagram Konum Hikayeleri ve Hikayeler İçin Hashtag Güncellemesi başlıklı makalemizde instagram stories, Instagram Stories Hashtag ve Instagram Stories Location hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.